09
sty

sponsorzy i media

  • PDF
  • Drukuj
  • Email

POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY

PROFESJONALNA ORGANIZACJA I LOGISTYKA
IMPREZ ALPINISTYCZNYCH, OFF ROAD, EVENTÓW


Zaprzyjaźniona firma naszego klubowicza, która na Rajdzie Lejdis zapewni uczestnikom warsztaty z pilotażu, oraz prowadzenia samochodu terenowego. Mariusz Gwizdowski, dwukrotny mistrz polski w klasie extreme, odpowie na wszelkie pytania dotyczące off-roadu przeprawowego. Firma o szerokim zakresie usług, jeśli chodzi o off-road. Prócz szkoleń, wypraw  i eventów off-roadowych zajmuje się także serwisowaniem samochodów terenowych.

FABRYKA KOSMETYKÓW

Producent kosmetyków najwyższej jakości Hean od lat wspiera imprezę Off-Road Lejdis dając wspaniałe zestawy kosmetyków dla uczestniczek.

PRODUKCJA OPAKOWAŃFirma zapewniająca profesjonalną obsługę imprez paintballowych prowadzona przez Pawła „Blachę” Marsa. Na Lejdisie jest odpowiedzialna za strzelnicę, na której zdobyć można będzie jeden z trzydziestu biletów rabatowych z niespodzianką. Na tych trzydziestu biletach znajdzie się kilka różnych promocji, które wylosuje zawodniczka lub zawodnik zaliczający sprawność strzelecką. Delta Team dzielnie wspiera Żubry i w Dzień Kobiet także dziewczęta, które mają ochotę być choć przez chwilę jak Lara Croft czy Natasha Romanoff.Muzeum Ratownictwa w Krakowie przyłączyło się do nas całkiem niedawno w osobie Marcina Kosteckiego, który chętnie zaoferował nam swoją pomoc przy Lejdisie. To właśnie on zamierza przygotować pokaz pierwszej pomocy off-roadowej i szykuje podobno niespodziankę. Nie możemy się już doczekać, panie Marcinie.

 

Grafnet

Od roku 2003 zajmujemy sie dorabianiem naklejek na motocykle. Na Państwa zlecenie dorabiamy naklejki na wzór oryginalu lub na indywidwalne zamówienie.


Tu może być Twoja reklama !

Zapraszamy do współpracy !Sklep internetowy działający w branży odzieżowo- kosmetyczno – sportowej. Sponsoruje nagrody o wartości 1000zł w postaci kosmetyków firmy Sephora. Firma ta działa od ponad dwóch lat i wciąż rozszerza zakres swojej działalności.

 Studio urody Nail Pola jest fundatorem nagród w postaci darmowych zabiegów do rozlosowania wśród zawodników oraz ponad stu karnetów rabatowych. Ta firma to ukłon w stronę kobiet i ich dbałości o wygląd. Tak jak każdy samochód potrzebuje przeglądu silnika, tak kobieta potrzebuje chwili relaksu.

Firma zajmująca się serwisowaniem laptopów i komputerów oraz wieloma innymi dziedzinami branży elektronicznej. Fundatorzy pucharów dla naszych pięknych zawodniczek i nie tylko.Oberża – miejsce, gdzie spotykają się Żubry, zapewni nam catering, jaki długo będziecie pamiętać. Smacznego!KST Żubry Kraków pragnie polecić, wszystkim miłośnikom przygody i bliższego kontaktu z naturą, agroturystykę u naszej koleżanki Bożenki. Jest to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu, pod namiotem przy samym jeziorze. Jako, że Bożenka jest rządnym przygód kierowcą samochodu terenowego i zna wiele malowniczych szlaków w okolicy, można liczyć na pomoc w poznawaniu lokalnych bezdroży i atrakcji turystycznych, do który zaliczają się między innymi:
- Zamek Ogrodzieniec (około 10km od Siamoszyc),
- Gród na Górze Birów (około 11km od Siamoszyc),
- Skała Okiennik Wielki (około 7.5km od Siamoszyc),
- Zamek Bąkowiec (około 12.5km od Siamoszyc),
- Jaskinia Głęboka i Rezerwat Przyrody Góra Zborów (około 11km od Siamoszyc).

Istnieje również możliwość wynajęcia łodzi.
Jezioro w Siamoszycach idealnie nadaje się na wędkowanie.

Ceny za nocleg oraz konsultacje w kwestiach turystycznych należy ustalać indywidualnie.

Kontakt:
Bożena Gajecka, tel. 602-359-146
Siamoszyce 46, województwo śląskie, powiat zawierciański
lokalizacja

Poprawiony: wtorek, 14 lipca 2015 15:09

 
Polecamy i zapraszamy !
Szlakami Jury 2016
03-05.06.2016
Facebook Fanbox 1.5.x.0
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com